dMb
Tomasz Tamm

biuro:
ul.Paderewskiego 28

43-211 Piasek

BIURO CZYNNE 

PON-PT

10:00- 15.30

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

telefon:
+48 91 381 42 36

Dyrektor Handlowy 
Tomasz Tamm

tel. 697 135 603
mail. 
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 


 


 
  • KOSTKA BRUKOWA LED

  • LUSTRA LED

  • OŚWIETLENIE AKWARIUM

  • BIOKOMINKI

  • INTELIGENTNY DOM

MUN

MUN (0)

Nowoczesne lustro podświetlane LED MUN!

Oferujemy Państwu nowoczesne lustra z podświetleniem LED wykonywane na wymiar, indywidualnie dopasowane do wnętrza. Nasze lustra ozdobią Państwa pomieszczenia tj. salon, garderoba, łazienka, nadając im stylowy i nowoczesny wygląd. Przy zamówieniu mogą Państwo zdecydować o wymiarach lustra , kształcie (w zależności od modelu), wykończeniu (intensywności i rodzaju oświetlenia) oraz funkcjach dodatkowych (np.zegar LED). Każde lustro wykonywane jest z doskonałą precyzją, dbając o każdy detal. Ponadto, lustra produkowane są z najlepszych i najnowocześniejszych materiałów. W lustrze podświetlanym LED MUN ujrzysz nowego siebie!

LUSTRO PODŚWIETLANE LED - MUN

- WYMIARY LUSTRA DOPASOWYWANE SĄ DO INDYWIDALNYCH POTRZEB KLIENTA

- LEDY DOSTĘPNE W DWÓCH KOLORACH : BIAŁYM CIEPŁYM ORAZ BIAŁYM ZIMNYM

-  WBUDOWANY ZASILACZ NAPIĘCIA STAŁEGO 12V

- PRECYZYJNIE OSZLIFOWANE KRAWĘDZIE LUSTRA

- LUSTRO POSIADA POZIOM BEZPIECZEŃSTWA IP20 (na zamówienie IP44), CERTYFIKAT CE i RoHS oraz klasę ochrony przeciwporażeniową III stopnia

- PODSTAWOWE LUSTRO LED POSIADA TYLKO KOSTKĘ PRZYŁĄCZENIOWĄ i TRANSFORMATOR

- LUSTRO JEST GOTOWE DO PODŁĄCZENIA DO INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ 230V

DODATKOWE OPCJE DO LUSTER !

- włącznik dotykowy

- włącznik bezdotykowy

- włącznik koralikowy

- zegar LED

- lusterko powiększające do malowania

- mata zapobiegająca parowaniu lustra


Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.