dMb
Tomasz Tamm

biuro:
ul.Paderewskiego 28

43-211 Piasek

BIURO CZYNNE 

PON-PT

10:00- 15.30

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

telefon:
+48 91 381 42 36

Dyrektor Handlowy 
Tomasz Tamm

tel. 697 135 603
mail. 
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 


 


 
  • KOSTKA BRUKOWA LED

  • LUSTRA LED

  • OŚWIETLENIE AKWARIUM

  • BIOKOMINKI

  • INTELIGENTNY DOM

Wyświetlacze cenowe (pylonowe)

 
 

Właściwości wyświetlaczy


Funkcje

Komunikaty na określone godziny i dni tygodnia!


Automatyczna/manualna regulacja jasności!


Najważniejsze atuty wyświetlaczy Cenowych

Pokaż wszystkie Ukryj wszystkie

Czytelność wyświetlanych treści.

Duża gęstość diod w połączeniu z cieniowaniem obrazu i intensywną jasnością zapewnia wysoką jakość wyświetlanych tekstów i obrazów. Dzięki temu prezentowane treści są wyraźne i czytelne nawet z dużej odległości.

Duże możliwości.

Oferowane tablice mogą być jedno, wielo lub pełno kolorowe. Daje to możliwość kolorystycznego wyróżnienia poszczególnych informacji. Ekrany mogą wyświetlać zarówno informacje sportowe takie jak czas czy wynik spotkania, jak również mogą pracować trybie reklamowym lub informacyjnym wyświetlając np. reklamy sponsorów lub inne ważne komunikaty. Użytkownik ma możliwość przełączania się pomiędzy dwoma trybami pracy tablicy - sportowym lub informacyjnym. Funkcja stopera może zliczać czas zarówno w górę jak i w dół, również od zadanej wartości początkowej.

Modułowa budowa.

Urządzenia są budowane w sposób modułowy, co pozwala na uzyskanie żądanego formatu tablicy, w zależności od wielkości i ilości wyświetlanych informacji. Istnieje możliwość rozbudowy urządzenia lub podzielenia dużego ekranu na kilka mniejszych, w celu łatwego transportu i montażu. Tablice posiadają moduły montowane od przodu, dzięki czemu większość czynności serwisowych może być wykonana od frontu.

Atrakcyjne funkcje.

Oprócz opisanych wyżej informacji na tablicach można wyświetlać również godzinę, datę i temperaturę. Urządzenie może być łatwo włączane i wyłączane przy pomocy pilota radiowego. Istnieje również możliwość generowania sygnałów dźwiękowych w przypadku wystąpienia określonych zdarzeń.

Jakość urządzeń.

jakość urządzeńOferowane urządzenia są wysokiej jakości. Zbudowane są z lekkich i trwałych materiałów zapewniających optymalną wytrzymałość i odpowiednią odporność na warunki atmosferyczne. Diody zabezpieczone są plastikowymi maskownicami z daszkami ochronnymi na każdej diodzie, które zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i poprawiają kontrast wyświetlanego obrazu. Wszystkie tablice posiadają certyfikat CE.

Kilka sposobów sterowania.

Pilot radiowy - Proste sterowanie pracą wyświetlacza można zrealizować za pomocą pilota radiowego. Niewątpliwą jego zaletą jest dość duży zasięg działania wynoszący nawet 300 metrów w terenie otwartym. Funkcje przypisane do poszczególnych przycisków na pilocie radiowym oprogramowywane są indywidualnie, w zależności od zadań realizowanych przez tablicę. Przy jego wykorzystaniu można np. włączać i wyłączać ekran, regulować jasność, przełączać się pomiędzy trybem sportowym lub informacyjnym. W przypadku wyświetlania stopera pilot może służyć do jego uruchamiania, zatrzymywania i resetowania jak również ustawiania jego wartości początkowej oraz do wyboru funkcji zliczania w górę lub dół. Pilotem można także przełączać się pomiędzy wyświetlaniem wartości stopera lub np. aktualnej godziny. Dla tablicy wyników rolą pilota może być sterowanie wartościami poszczególnych pół na wyświetlaczu. Jak można wywnioskować funkcje pilota mogą być różne w zależności od przeznaczenia tablicy.

Android - Inną metodą bezprzewodowego zarządzania tablicą jest sterowanie z dedykowanej aplikacji z urządzenia z systemem android np. smartfona lub tabletu. Podobnie jak w przypadku pilota radiowego zadania takiej aplikacji są dostosowywane indywidualnie do wymagań stawianych urządzeniu. Realizowane funkcje mogą być podobne do tych opisanych przy pilocie radiowym. Dodatkowo taka dedykowana aplikacja może w prosty sposób zarządzań polami tekstowymi, w których mogą być wyświetlane np. nazwy drużyn biorących udział w spotkaniu. Taka funkcja byłaby trudna do zrealizowania przy pomocy opisanego wcześniej pilota radiowego.

LAN - Kolejną opcją programowania ekranu może być LAN, jednak również w tym przypadku konieczne jest często napisania dedykowanej aplikacji. Dla takiego rozwiązania wyświetlacze posiadają przewód sieciowy zakończony wtyczką RJ45. Za jego pomocą możemy połączyć urządzenie bezpośrednio z komputerem lub włączyć je do sieci LAN, a następnie wysłać projekt do wyświetlacza. W przypadku podłączenia urządzenia do sieci możliwe jest programowanie tablicy z dowolnego komputera w danej sieci.

WiFi - Innym sposobem komunikacji jest połączenie przez WiFi. Przy tym sposobie komunikacji programowanie wyświetlacza odbywa się bezprzewodowo przez WiFi. Tablica generuje własną sieć WiFi, z którą należy się połączyć, aby móc wgrywać dane na wyświetlacz. Standardowo sieć zabezpieczona jest hasłem. Możliwe jest również skonfigurowanie WiFi tak, żeby wyświetlacz łączyć się automatycznie z inną siecią w jego zasięgu np. z istniejącą siecią w firmie, co umożliwi zarządzanie ekranem z dowolnego komputera w lokalnej sieci.

 

Dobre, bo polskie.

Urządzenia są projektowe i produkowane w Polsce. Wybierając polską markę wspieramy naszą myśl techniczną i miejsca pracy w Polsce. Nasze produkty są cenione w całej europie i na świecie m.in. ze względu na ich jakość, funkcjonalność i możliwości. Łatwy dostęp do części serwisowych, szybki serwis, możliwość uzyskania wsparcia nawet po okresie gwarancji to niewątpliwe atuty, które niesie za sobą wybór polskiego urządzenia. Gwarancja - door to door.

Pomoc techniczna.

Wybierając urządzenia z naszej oferty uzyskujecie Państwo dostęp to telefonicznej i e-mailowej pomocy technicznej, która działa w ramach wsparcia naszych klientów.

Dostępne kolory

 


Modele wyświetlaczy

Pokaż wszystkie Ukryj wszystkie
 
WYŚWIETLACZE CENOWE w technologii P10 - wymiary przykładowe*
 

Rysunek poglądowy


Możliwosć wykonania indywidualnych czcionek.

Film:

 


Przykładowy rysunek techniczny

CW203 CNC

          

CW 202 CNC

                                  

                            


Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.