dMb
Tomasz Tamm

biuro:
ul.Paderewskiego 28

43-211 Piasek

BIURO CZYNNE 

PON-PT

10:00- 15.30

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

telefon:
+48 91 381 42 36

Dyrektor Handlowy 
Tomasz Tamm

tel. 697 135 603
mail. 
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 


 


 
  • KOSTKA BRUKOWA LED

  • LUSTRA LED

  • OŚWIETLENIE AKWARIUM

  • BIOKOMINKI

  • INTELIGENTNY DOM

SMART - lustro LED z wyższej półki

Zgrabne, dające się użytecznie zastosować lustro LED spod znaku markowych i nowoczesnych luster Kraft Mirrors. Ten sprytny model, mimo niepozornego wyglądu, przy bliższym poznaniu zachwyca i wzbudza pożądanie konsumenta. Zaawansowana technologia oświetlenia LED smd daje możliwość oszczędzania energii (230V). Mądrze ukryta za półkami elektronika w taśmach LED (niewidocznych z zewnątrz); a także specjalistyczne piaskownie - rozprasza białe, ciepłej barwy światło na górną półkę oraz czysto oświetla dolną półkę i umywalkę. Smart nie byłby jednak tak popularny, gdyby nie dwie eleganckie półeczki o grubości 8cm i 14cm. Umożliwiają one lepszą organizację przedmiotów – szczególnie w niewielkiej
łazience. Aby wszystko czego potrzebujesz do codziennej higieny było zawsze pod ręką oraz w dobrym świetle.

Nasza porada: Dualne podświetlenie w lustrze Kraft Mirrors zazwyczaj wystarcza, aby oświetlić całą łazienkę, co sprawia, że może być jedynym źródłem oświetlenia.

Specyfikacja techniczna:

50, 60, 70, 80, 90 x 7 x 14

LED smd 1200 lm/m, 12V DC

Biała ciepła 3000K

30000 h

1 x 30W 12V

9-23W

IP 44

Wymiary (szer x wys x głęb cm)

Źródło światła

Barwa światła

Żywotność LED

Zasilanie

Moc diod

Stopień szczelności

  

Dostępne rozmiary:

     

0-10.jpg


Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.