dMb
Tomasz Tamm

biuro:
ul.Paderewskiego 28

43-211 Piasek

BIURO CZYNNE 

PON-PT

10:00- 15.30

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

telefon:
+48 91 381 42 36

Dyrektor Handlowy 
Tomasz Tamm

tel. 697 135 603
mail. 
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 


 


 
  • KOSTKA BRUKOWA LED

  • LUSTRA LED

  • OŚWIETLENIE AKWARIUM

  • BIOKOMINKI

  • INTELIGENTNY DOM

 

Oferujemy wysokiej jakości Panel Szklany z Grafiką do wyboru

Truskawki w czekoladzie Ciemna Fala Ziarna Kawy Kieliszki Zielona Fala Limonki Magnolia Papryczka Chili Jasna Fala Filiżanka Kawy
  • Grubość panelu: 2 x 4 mm = 8mm
  • W zestawie taśma dwustronnie klejąca na panelu
  • Wysokiej jakości wodoodporne panele wykonane technologią UV
  • Na życzenie możemy wykonać otwory na gniazdka.

przekrojj

Wiele Zastosowań 

Nasze Szklane Panele nadają się idealnie do przyklejenia na oczyszczoną ścianę na blatem kuchennym między szafkami. Albo do łazienki czy też jako obraz na ścianę. Dzięki podwójnej szybie grafika umieszczona wewnątrz jest zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi.

Wydruk UV na specjalnej PCV folii 

Wydruk pomiędzy szybami jest umieszczony dzięki zastosowaniu specjalnej folii którą przekłada się grafikę i utrwala technologią UV. Dodatkowo szyba zostaje wzmocniona przed rozbiciem jest to tak zwana szyba bezpieczna

 

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.