dMb
Tomasz Tamm

biuro:
ul.Paderewskiego 28

43-211 Piasek

BIURO CZYNNE 

PON-PT

10:00- 15.30

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

telefon:
+48 91 381 42 36

Dyrektor Handlowy 
Tomasz Tamm

tel. 697 135 603
mail. 
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 


 


 
 • KOSTKA BRUKOWA LED

 • LUSTRA LED

 • OŚWIETLENIE AKWARIUM

 • BIOKOMINKI

 • INTELIGENTNY DOM

dachq

Daszek Szklany  150 x 90 cm

 • Nowoczesne Szklane Zadaszenie
 • Szkło Bezpieczne o grubości 12 mm
 • Profile i wsporniki do montażu ze stali nierdzewnej
 • Wysoka Jakość
 • Oryginalnie zapakowane
 • Produkt Nowy

Mocowanie ze Stali Nierdzewnej

Części do zamocowania szyby są zrobione z masywnej stali nierdzewnej. Zestaw zawiera drążki, wsporniki do szkła. Elementy mocowania na szybie są gwintowane co bezpiecznie podtrzymuje całość. Daszki tego typu są bardzo częstym widokiem w nowoczesnej architekturze budowli.

Szkło wzmacniane w kompozytowe (VSG)

Oferujemy państwu daszek szklany wykonany z wysokiej jakości szkła bezpiecznego laminowanego (VSG) o grubości 12,76 mm.  

Daszek Szklany odporny na napięcia (rozciągania)

Zastosowanie punktowych mocowań daje dużą elastyczność szyby na działania atmosferyczne rozciągania. W górnej części daszku do otworu szyby wkręcany jest pręt podtrzymujący przednią część. Tylną konstrukcję podtrzymują drążki a całość mocowana jest do elewacji za pomocą kołków rozporowych.  

Subtelny Wygląd Szklanego Daszku

Subtelny Daszek Szklany bardzo dobrze prezentuje się umieszczony nad drzwiami frontowymi twojego domu. Jego obecność jest postrzegana jako miara doskonałości wykończenia architektury budynku. Szklany daszek nie przesłania światła wpadającego na werandę, dzięki niemu możesz cieszyć się widokiem nawet po wielu latach.

Ważne !

Nie dajemy gwarancji na złe zamontowanie daszku oraz zastosowania nieodpowiedniego materiału mocującego daszek na ścianie. Należy stosować wyłącznie odpowiednio przystosowane przyłącza do rodzaju elewacji.

vordachquadrat-3vordachquadrat-2vordachquadrat-1


Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.