Jesteś tutaj:Strona główna » Reklamy LED » STELAŻE

Stelaże

 
 
Oferujemy naszym Klientom solidne i eleganckie stelaże na wyświetlacze diodowe LED. To konstrukcje wykonane z trwałych i solidnych tworzyw, odpornych na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się w otwartej przestrzeni miejskiej, jak również poza obszarami wielkich aglomeracji.
Nie ma wątpliwości, że reklama LED to dziś jeden z wiodących trendów w marketingu, przede wszystkim z uwagi na swoją wszechstronność i elastyczność. Dużym atutem jest tutaj możliwość wykonania oryginalnej, przykuwającej wzrok ekspozycji różnego rodzaju napisów, grafik czy znaków informacyjnych. Możliwości zastosowania jest multum, dlatego też nasze stelaże są tak chętnie wybierane przez firmy zajmujące się reklamą outdoorową. Zachęcamy gorąco do wyboru odpowiedniego dla Państwa modelu konstrukcji.

 


Galeria

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.