Jesteś tutaj:Strona główna » Oświetlenia LED » ZASILACZE I TRANSFORMATORY » ZASILACZE AWARYJNE DO KOTŁÓW

Zasilacz awaryjny ZZA-200-S 230V pełny sinus 200W Wymiary:80 x 200 x 190mm
Zespół zasilania awaryjnego ZZA-300-A przeznaczony jest do zasilania napięciem zmiennym odbiorów o napięciu znamionowym 230 VAC i mocy do 300W: -   pomp centralnego ogrzewania -   pomp indukcyjnych -   pomp w instalacjach kominków…
Zespół zasilania awaryjnego ZZA-300-S przeznaczony jest do zasilania napięciem zmiennym odbiorów o napięciu znamionowym 230 VAC i mocy do 300W: -  pomp centralnego ogrzewania -  pomp indukcyjnych -  pomp w instalacjach kominków…

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.