Jesteś tutaj:Strona główna » Oświetlenia LED » ZASILACZE I TRANSFORMATORY » ZASILACZE DO LED

Model: LED-06-12 Moc: 6W Napięcie wyjściowe: 12V Prąd znamionowy: 0.5A Wymiary: (dł*szer*wys) 40 x 36 x 20 mm  Moc: 6.0 W Napięcie wyjściowe: 12.0 V Prąd znamionowy: 0.50 A
PROMOCJA! Zasilacz LED MPL-100-12 w obudowie o wysokiej szczelności IP67. Zasilacze te znajdują zastosowanie w instalacjach LED zarówno wewnątrz budynków jak też w trudnych warunkach atmosferycznych, na zewnątrz itp.
PROMOCJA! Zasilacz LED MPL-150-12 w obudowie o wysokiej szczelności IP67. Zasilacze te znajdują zastosowanie w instalacjach LED zarówno wewnątrz budynków jak też w trudnych warunkach atmosferycznych, na zewnątrz itp.
PROMOCJA! Zasilacz LED MPL-15-12 w obudowie o wysokiej szczelności IP67. Zasilacze te znajdują zastosowanie w instalacjach LED zarówno wewnątrz budynków jak też w trudnych warunkach atmosferycznych, na zewnątrz itp.
PROMOCJA! Zasilacz LED MPL-30-12 w obudowie o wysokiej szczelności IP67. Zasilacze te znajdują zastosowanie w instalacjach LED zarówno wewnątrz budynków jak też w trudnych warunkach atmosferycznych, na zewnątrz itp.
PROMOCJA! Zasilacz LED MPL-60-12 w obudowie o wysokiej szczelności IP67. Zasilacze te znajdują zastosowanie w instalacjach LED zarówno wewnątrz budynków jak też w trudnych warunkach atmosferycznych, na zewnątrz itp.
PROMOCJA! Zasilacz LED MPL-80-12 w obudowie o wysokiej szczelności IP67. Zasilacze te znajdują zastosowanie w instalacjach LED zarówno wewnątrz budynków jak też w trudnych warunkach atmosferycznych, na zewnątrz itp.

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.