Jesteś tutaj:Strona główna » Oświetlenia LED » Taśmy i moduły oraz światłowodyLED » Folia luminescencyjna

Typ produktu: Folia świetlna - elektroluminescencyjnaBarwa: biała (4000 - 4200K)Strumień świetlny (jasność): 750lmNapięcie: 12VMoc wyjściowa: 4WKąt świecenia: 180°Szerokość: 294 mmDługość: 420 mmWysokość: 0.3 mmŻywotność: 8000 - 10000 hTemperatura pracy: -20°C ~ +55°CWspółczynnik oddawania barw: CRI>70Zasilacz w zestawie   Typ produktu: Folia świetlna - elektroluminescencyjnaBarwa: zimna niebieska (470 - 485 nm)Strumień…

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.