Jesteś tutaj:Strona główna » Oświetlenia LED » Taśmy i moduły oraz światłowodyLED » Folia luminescencyjna

Folie luminescencyjne - NOWOŚCI

Pragniemy państwa poinformować, że nasza oferta poszerzyła się o folie luminescencyjne, które są świetną alternatywą dla standardowego oświetlenia LED.

W elektroluminescencji wykorzystuje się zjawisko, w którym na skutek dostarczania energii zewnątrznej do badanego materiału następuje promieniowanie świetlne. Folia elektroluminescencyjna złożona jest z kilku warstw: elektrody tylnej, warstwy izolacyjnej i warstwy luminescencyjnej. Po podłączeniu prądu zmiennego (AC) folia emituje światło. Do wytworzenia odpowiednich parametrów zasilania stosuje się inwertery.

Folie zapewniają równomierne oświetlenie o powierzchni od kilku cm2 do kilkuset cm2. Szczególną zaletą folii, jest to, że są bardzo cienkie i elastyczne. Co więcej, łatwo je ciąć i montować, posiadają dużą odporność na wstrząsy oraz dużą żywotność. Pomimo niewielkiego poboru prądu podświetlenia są widoczne z dużych odległości.

Główne zasosowania:

  • w reklamach – jako podświetlenia banerów w sklepach, marketach, klubach, hotelach;
  • wystrój wnętrz;
  • znaki informacyjne (np wyjście ewakuacyjne);
  • podświetlenia telefonów komórkowych, w kalkulatorach, klawiaturach, zegarach
  • motoryzacja – podświetlenie liczników.

Posiadamy folie w różnych kolorach i różnych rozmiarów. Poniżej przedstawiamy naszą stałą ofertę folii.

Więcej kolorów i rozmiarów dostępnych jest na zamówienie.

Symbol Wymiary Barwa światła Zasilanie Żywotność Uwagi
OLFB.A6-12V 105 x 148 x 0.3 mm : A6 biała 12 V 8000 – 10 000 h W zestawie dołączony jest zasilacz
OLFZN.A6-12V zimna niebieska
OLFB.A5-12V 148 x 210 x 0.3 mm : A5 biała
OLFZN.A5-12V zimna niebieska
OLFB.A4-12V 210 x 297 x 0.3 mm : A4 biała
OLFZN.A4-12V zimna niebieska
OLFB.A3-12V 294 x 420 x 0.3 mm : A3 biała
OLFZN.A3-12V zimna niebieska

Typ produktu: Folia świetlna - elektroluminescencyjnaBarwa: biała (4000 - 4200K)Strumień świetlny (jasność): 750lmNapięcie: 12VMoc wyjściowa: 4WKąt świecenia: 180°Szerokość: 294 mmDługość: 420 mmWysokość: 0.3 mmŻywotność: 8000 - 10000 hTemperatura pracy: -20°C ~ +55°CWspółczynnik oddawania barw: CRI>70Zasilacz w zestawie   Typ produktu: Folia świetlna - elektroluminescencyjnaBarwa: zimna niebieska (470 - 485 nm)Strumień…

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.