Jesteś tutaj:Strona główna » Reklamy LED » TABLICE INFORMATYCZNE

Tablice informacyjne

 
 

Produkowane przez nas tablice informacyjne mogą służyć do prezentacji dowolnych danych statycznych jak i generowanych w czasie rzeczywistym i mogą pracować z szeregiem dostępnych na rynku systemów informatycznych oraz systemów posiadanych już przez klienta. Tablice informacyjne produkujemy w wielu formatach dostosowywanych do wymagań klientów i na życzenie dostosowujemy je do istniejącej infrastruktury. Nasze tablice informacyjne mogą pracować na dworcach kolejowych, przystankach autobusowych, kinach, teatrach, urzędach i innych miejscach użyteczności publicznej zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz.

   

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.