Jesteś tutaj:Strona główna » Reklamy LED » TABLICE PARKINGOWE

Tablice parkingowe

 
 

Tablice parkingowe produkowane przez LEDTECHNOLOGY to urządzenia mogące współpracować w ramach systemów parkingowych. Od prostych systemów do dalece rozbudowanych, zarówno małych jak i wielkopowierzchniowych. Nasze urządzenia dzięki otwartemu protokołowi komunikacyjnemu możemy dostosować do praktycznie każdej aplikacji zarządzającej parkingiem, a jednocześnie ze względu na modułowość konstrukcji dostosować je pod względem wielkości i parametrów świecenia do wymagań klienta. Szerokie spektrum możliwości komunikacyjnych (interfejsy RS232/485, Ethernet, WiFi, 3G) pozwalają zastosować je na rozległych i oddalonych od siebie lokalizacjach.

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.