Jesteś tutaj:Strona główna » Reklamy LED » TABLICE STEROWANE PROTOKOŁEM

Tablice sterowane protokołem

 
 

Tablice LED sterowane protokołem mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest wyświetlanie niestandardowych informacji w czasie rzeczywistym poprzez interfejs RS232/485 lub Ethernet np. informacji generowanych ze sterowników PLC lub indywidualnych aplikacji klienta. Większość naszych wyświetlaczy zarówno mono jak i pełnokolorowych umożliwia zastosowanie specjalnego sterownika z otwartym protokołem komunikacyjnym opartym na ASCII, co pozwala na budowanie rozwiązań opartych na wymaganiach klienta. 

Przykładami takich rozwiązań są wyświetlacze do wizualizacji procesów produkcyjnych, tablice informacyjne czy też wyświetlacze do stacji meteorologicznych.

Realizacja Świnoujście Portgr1015znak

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.