Jesteś tutaj:Strona główna » Reklamy LED » WYŚWIETLACZE WAGOWE

Wyświetlacze wagowe

 
 

waga

Wyświetlacze do wag to produkt, który wykonujemy kierując się wytycznymi naszych klientów. Wielkość wyświetlacza może być dowolna zaczynając od 16x32 cm do wyświetlaczy nawet kilku metrowych. Posiadamy także gotowe wyświetlacze wagowe w obudowach przemysłowych, które możemy podłączyć po odpowiednim zaprogramowaniu do terminala wagowego lub aplikacji systemu wagowego dowolnego producenta. Wyświetlacze wagowe mogą być wyposażane w interfejs RS232/485, Ethernet bądź w specjalistycznych zastosowaniach komunikację bezprzewodową. Wyświetlacze wagowe dostosowujemy do współpracy z terminalami Rhewa, Rinstrum, Sartorius, Schenck, Sensocar, Soehnle, Systec, Fawag, Flintab, Flintec, Gravex, GSE, HBM, Leon Engineering, Mettler Toledo, Precia Molen, Radwag, Analogic, Axis, Bilanciai, Dini Argeo, Eurobil Bilance Iscale i wielu innych producentów.

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.