Jesteś tutaj:Strona główna » Oświetlenia LED » OŚWIETLENIA ŚWIĄTECZNE » FIGURA MIKOŁAJA LED 3D - wys. 210 cm

FIGURA MIKOŁAJA LED 3D - wys. 210 cm

ŚWIĘTY MIKOŁAJ - JEDYNY TAKI W EUROPIE !!!

Wyjątkowym klientom oferujemy wyjątkowe figury 3D. Nasz Mikołaj jest produkowany na indywidualne zlecenie i jest niepowtarzalny w swojej okazałości. Wysokość ok. 210 cm, waga ponad 70 kg, stelaż aluminiowy - nie koroduje, możliwość ekspozycji na zewnątrz Klasa ochrony IP 44, PRODUKOWANY RĘCZNIE W POLSCE. Każdy egzemplarz posiada numerowany Certyfikat Autentyczności NEONICA. Figura jest przestrzenna 3D. Do jej produkcji użyto ponad  3 000 diod LED.

Wykonany z atestowanych materiałów niepalnych.

Satysfakcja oraz niepohamowana zazdrość śąsiadów i/lub konkurencji - gwarantowana!!!

Napięcie: z gniazdka 230 V

Pobór mocy: ok. 320 W

Dostawa: GRATIS

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.