Jesteś tutaj:Strona główna » Oświetlenia LED » OŚWIETLENIA ŚWIĄTECZNE » METEORYTYKI LED

Meteorki LED komplet 8 tub, 20 cm każda, biały zimny LED, zielony przewód

System animowany imitujący efekt spadającej gwiazdy. Każda tuba zbudowana jest z układu diod LED-THT, które samoistnie wyzwalają efekt smugi światła. 

Prędkość jest regulowana automatyznie i nie można jej zmieniać.

Niezbędny jest specjalny zasilacz.

Nie potrzeba żadnych innych  sterowników elektronicznych.

Układ LED zamknięty hermetycznie w przezroczystej aktylowej tubie 20 cm. Układ jest dwustronny co zapewnia, że efekt jest widoczny z każdej strony 360 stopni.

Łączenie poszczególnych kompletów i zasilacza poprzez specjalne hermetyczne wtyczki z uszczelką które są w komplecie.

W komplecie jest 8 tub o długości 20 cm każda, w których umieszczono 20 diod LED (po 8 na każdej stronie). 

Maksymalnie można łączyć do 3 kompley do jednego zasilacza.

Zasilacz do Meteorków LED 12V - zielone wykończenie

Meteorki LED

Zasilacz 12V, zielony przewód

Zasilacz pozwala na szeregowe podłączenie maksymalnie 5 kompletów.

large 1 814d225a7733

 

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.