Jesteś tutaj:Strona główna » Lustra LED » LUSTRO LED PRELLO 2 PRESTIGE

Obraz
 
Obraz
 
Obraz
 
inne wymiary na zamówienie

kolor LED- BN biały neutralny, około 4800K ( inne kolory na zamówienie)

elementy dodatkowe na zamówienie (IP20):

- Wyłączniki:                                                                                              

Obraz
 
Obraz
meblowy

Obraz
dotykowy ze ściemniaczem

Obraz
sensorowy bezdotykowy

Obraz
dotykowy na lustrze

Obraz
ściemniacz z pilotem

 

 
-Zmiana barwy światła od 3000K do 6000K
Obraz
 
Obraz
 
sterowanie przez dotyk
Obraz
 
sterowanie pilotem
 

 
- Podświetlenie dolne
Obraz
 
 

 
Obraz

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.