Jesteś tutaj:Strona główna » Biokominki » PALENISKA GAZOWE » drewno Teakowe » PALENISKO Z DREWNA TEAKOWEGO STAINLESS PROSTOKĄTNE

PALENISKO Z DREWNA TEAKOWEGO STAINLESS PROSTOKĄTNE

Palenisko gazowe w formie ekskluzywnie zaprojektowanego stolika w eleganckim wykończeniu z nierdzewki oraz półką na małą butlę.

Palenisko nie wytwarza żadnych iskier ani żadnego dymu. Wyposażone w wbudowany palnik z możliwością regulowania wielkości płomieni.

 

Dane techniczne:

Kształt: kwadratowy

Wymiary: 1100 x 800 x 675 mm

Dostępne kolory wykończenia: czarny i szary

Palnik: ze stali nierdzewnej, moc 19,5 kW

Panel kontrolny: ze stali nierdzewnej

 

Happy_Cocooning_Detail_Bottle_Inside1-90x90.jpgrechthoek_teak_rvs_lounge_dining_zwart_side_table-670-300x300.jpg

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.