Jesteś tutaj:Strona główna » Biokominki » PALENISKA GAZOWE » drewno Teakowe » PALENISKO Z DREWNA TEAKOWEGO KWADRATOWE

PALENISKO Z DREWNA TEAKOWEGO KWADRATOWE

Oferujemy Państwo palenisko gazowe z drewna teakowego, w kształcie kwadratu. Palenisko nie wytwarza iskier i dymu. Można regulować wielkość płomieni za pomocą specjalnie wbudowanego palnika.

 

W palenisku jest elektroniczny zapłon, przed przypadkowym wyciekiem gazu chroni specjalny system bezpieczeństwa.

Wymiary: 760 x 760 x 460 mm

Waga: 44,5/51,5 kg.

Kolor wykończenia: czarny lub szary.

* Wszystkie zestawy paleniska gazowe wyposażone są w: Ceramiczne polana drewna 4 lub 5 szt., kamień wulkaniczny 4 lub 5,5 kg, zestaw naprawczy (farba, pędzel), reduktor gazu, wodoodporny futerał na palenisko wykonany z PVC w
kolorze szarym, przewód zasilający do podłączenia z butlą gazową o średnicy 8 mm i długości 2,5 m. Wszystkie modele posiadają certyfikat CE KIWA Gastec.

 

tea_kwadrat.jpg

 

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.