Jesteś tutaj:Strona główna » Oświetlenia LED » Profile » Profil EMAGLED NAROŻNY C

Profil EMAGLED NAROŻNY C

C1.jpg

Profil LED Narożny
 
• Materiał: aluminium
• Kolor: srebrny (surowy), srebrny (anodowany), czarny, biały, inox.
• Długość: 1 m; 2,02m; 3,00 m 
• Wymiary: 16,6 mm x16,6 mm
• Sposób montażu: bezposrednio za pomocą tasmy dwustronnej lub kleju montażowego.
• Przeznaczenie: taœmy LED o maksymalnej szerokości 10 mm
• Opcjonalne akcesoria pasujące do tego profilu:
- klosze (kolory: przezroczysty, mrozony lub mleczny, typ: wciskane)

 katalog_LUMINES_2016_HQ_-_PL_Strona_13.jpg

 katalog_LUMINES_2016_HQ_-_PL_Strona_14.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.