Jesteś tutaj:Strona główna » Oświetlenia LED » Profile » LISTWA PCV PROSTA

LISTWA PCV PROSTA

Nowość - Profile LED (listwy LED) z tworzywa sztucznego

Produkujemy PROFILE typu LED z pokrywką  PCV. 
Przez zastosowanie specjalnego rodzaju PCV, uzyskaliśmy powierzchnię o wysokim współczynniku przepuszczania światła. Dla różnych wykonań przedstawia się to następująco:

  • profil LED transparentny - 93%
  • profil LED mrożony - 78%
  • profil LED mleczny - 63%

Profile typu LED (listwy typu LED) wytłaczane są z tworzywa o stosunkowo niskiej gęstości, co zapewnia elastyczność i możliwość aplikacji nie tylko do prostych odcinków wykończeń ale także łuków. Idelane do oświetlenia witryn sklepowych, ciągów komunikacyjnych, itp. 
Wysoka jakość powierzchni przezroczystej i niska cena produktu to zalety, dzięki którym nasze profile typu LED znajdują coraz szersze zastosowanie.

 LBIGBM.jpgLGT.jpgBB.jpgBT.jpgBRT.jpgBRB.jpgLGB.jpgDGB.jpg

LSBT.jpg

 

 

DGT.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.