Jesteś tutaj:Strona główna » Oświetlenia LED » GNIAZDKA MEBLOWE » Blatowe przepusty kablowe

Blatowe przepusty kablowe

  • SZCZOTKOWY PRZEPUST KABLOWY MONTOWANY W BLACIE STOŁUPRZEPUST:
MAGNAT-Subdesk wykonany jest ze stali nierdzewnej szlifowanej, ze stali chromowanej lub stali malowanej proszkowo na kolor czarny (RAL9005), srebrny (RAL9006), biały (RAL9003) lub inny zgodny paletą RAL. 
Wymiary całkowite przepustu 4M - SWG 259x149x28mm, minimalne wymiary otworu w blacie 240x135mm 
Wymiary całkowite przepustu 6M - SWG 349x153x28mm, minimalne wymiary otworu w blacie 326x135mm   • SZCZOTKOWY PRZEPUST KABLOWY Z OTWORAMI OCZKOWYMI - MAGNAT-SUBDESK MULTIPRZEPUST Z OTWORAMI W DNIE OBUDOWY:
MAGNAT-Subdesk Multi wykonany jest ze stali nierdzewnej szlifowanej, ze stali chromowanej lub stali malowanej proszkowo na kolor czarny (RAL9005), srebrny (RAL9006), biały (RAL9003) lub inny zgodny paletą RAL. 
Wymiary całkowite przepustu 4M - SWG 259x149x73mm, minimalne wymiary otworu w blacie 240x139mm 
Wymiary całkowite przepustu 6M - SWG 349x153x73mm, minimalne wymiary otworu w blacie 326x139mm 

MAGNAT-Subdesk Multi posiada zabudowane dno z otworami do przewleczenia użytkowanych kabli. Prostota montażu i demontażu elementów dna obudowy pozwala na stosowanie kabli standardowo dostępnych.


Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.