Jesteś tutaj:Strona główna » Oświetlenia LED » OŚWIETLENIA DO AKWARIUM » BELKI NADAKWARIOWE

BELKI NADAKWARIOWE

Technologia LED poczyniła w ostatnim czasie ogromne postępy. Każdy z Państwa zauważył, coraz liczniej sprzedawane, źródła światła sprzedawane w tej technologii. Jeszcze niedawno żarówki ledowe były bardzo drogie i trudno dostępne. Dzisiaj sytuacja jest zupełnie inna.

 Największa zaletą oświetlenia LED jest jego wydajność, która jest znacznie większa niż w przypadku żarówek czy lamp halogenowych. Technologia lED  ma też znaczną przewagę w porównaniu z lampami fluorescencyjnymi. Oznacza to, że mniej energii elektrycznej potrzebujemy do uzyskania takiej samej ilości światła. Co za tym idzie, oszczędzamy energię i redukujemy koszty.

Ponadto  wytworzone przez diody LED światło jest znacznie bardziej wydajne ponieważ straty spowodowane autoabsorbcją ( pochłanianiem promieniowania jonizującego przez samo źródło promieniowania ), które są znane np. w lampach fluorescencyjnych, tutaj nie występują. Istotną rzeczą jest to , że wiązka światła wypromieniowana przez ledy kierowana jest w jednym kierunku a nie jak to ma miejsce w przypadku innych źródeł światła na wszystkie strony. Dzięki temu nie tracimy znacznej części światła na odbicia.

Nie bez znaczenia jest też to, że w diodach elektroluminescencyjnych (LED) nie stosuje się toksycznych substancji i niebezpiecznych dla środowiska związków rtęci, jak to ma miejsce przy produkcji lamp fluorescencyjnych

Diody LED są również mało wrażliwe na pęknięcia czy uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu są niezwykle trwałe i mają najdłuższą żywotność spośród standardowych źródeł oświetlenia. Źródła LED przez cały okres użytkowania zachowują tę samą barwę, co dodatkowo redukuje koszty ich utrzymania.

W połączeniu z żywotnością dochodzącą do 100 tysięcy godzin i jednoczesnym braku kosztów konserwacji, stają się najlepszym rozwiązaniem dla  pasjonata akwarystyki.

Współczesne ledy wytwarzają mało ciepła, niemniej jednak sprawa ich schładzania jest bardzo istotna. Radiatory są konieczne!!  Ledy pracujące bez odpowiedniego radiatora nie osiągną wydajności świetlnej, deklarowanej przez producenta, a ich trwałość ulegnie znacznemu skróceniu. Jest to bardzo istotne w ledach pobierających większą moc i generujących więcej światła. Proszę zwrócić uwagę, że nawet żarówki małej mocy 3-5 W mają radiatory. Wielu producentów oświetlenia akwariowego pomija ten problem co odbija się na jakości produktu.

W naszych produktach zastosowano specjalne obudowy (radiatory) aluminiowe a ich powierzchnia została tak dobrana aby ledy pracowały wmożliwie optymalnych warunkach.

Zastosowane ledy są najnowszej generacji, przy poborze mocy 14,4 W z mb osiągają wydajność 1320 lumenów. Ponieważ ledy poddane zostały szczegółowym testom a ich producent jest zawsze ten sam z przyjemnością oferujemy Państwu dwuletnią gwarancę.

BELKI  OŚWIETLENIOWE

 BELKI ROBIONE NA WYMIAR

DO WYBORU:

1) Z JEDNĄ TAŚMĄ LED - CIEPŁA/ZIMNA \

2) DWIE TAŚMY BIAŁA ZIMNA + CIEPŁA

3) TRZY TAŚMY BIAŁA ZIMNA + CIEPŁA + RGB (STEROWANE Z PILOTA)

 

Cennik:

 

 

Długość (cm)

X 1

Cena (zł)

X 2

Cena (zł)

X 2 +RGB

Cena (zł)

Moc x 1 (W)

Moc x 2 (W)

50

150,1

179,5

  249,7

7,5

15,0

60

169,8

200,5

270,8

9,2

18,4

80

190,1

260,8

329,7

12,6

25,2

100

220,2

300,1

370,2

16,0

32,0

120

280,4

360,1

440,3

19,3

38,6

150

320,0

420,1

  510,5

24,3

48,6

             *W cenę oświetlenia wliczony jest zasilacz.

nad akwarium 2

 

 nad akwarium 3

nad akwarium 4

 belka4.jpg

belka1.jpg

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.