Jesteś tutaj:Strona główna » Oświetlenia LED » Kontrolery i sterowniki » ŚCIEMNIACZ DO TAŚM LED 12V

ŚCIEMNIACZ DO TAŚM LED 12V

174537840  52d7f3cd89b51

 

Ściemniacz do taśm LED.

Napięcie zasilania: 12V DC
Prąd wyjściowy: 8A na kanał
Wyjście: 1 kanały
Moc wyjściowa: < 96W
Pobór mocy: < 1W
Wymiary: 89 x 59 x 35 mm
Temperatura pracy: -20°C ~ +60°C
Waga netto: 85 g
Waga brutto: 110 g

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.