Jesteś tutaj:Strona główna » Oświetlenia LED » Kontrolery i sterowniki » KONTROLER RGB - RADIOWY

KONTROLER RGB - RADIOWY

PROMOCJA!

Kontrolery z serii mini to jedne z najmniejszych i najprostszych w obsłudze sterowników oświetlenia RGB

Opis produktu:

wymiary kontrolera: 130 mm x 24 mm x 65 mm
wymiary pilota: 84 mm x 51 mm x 7 mm
napięcie wejściowe: DC 12V
maksymalna natężenie: 3 x 4A / 12A
maksymalna moc: 144W
funkcje bezprzewodowego pilota: włączanie i wyłączanie płynna regulacja jasności wybór z 7 zaprogramowanych kolorów - w tym kolor biały
pamięć na 5 stworzonych przez siebie kolorów
możliwość regulacji każdego koloru poprzez zmianę natężenia każdej z trzech barw bazowych (czerwony, niebieski, zielony)
6 programów zmiany kolorów (miganie, przejścia płynne itp)
płynna regulacja szybkości zmian kolorów w programach
pilot bezprzewodowy - działa na zasadzie FAL RADIOWYCH
wysoka moc - obsługa do 20m taśmy RGB

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.