Jesteś tutaj:Strona główna » Oświetlenia LED » Kontrolery i sterowniki » EMAGLEDPilot do sterownika OLT.CTRL-C4 [OLT.CTRL-C4-P]

EMAGLEDPilot do sterownika OLT.CTRL-C4 [OLT.CTRL-C4-P]

Pilot zdalnego sterowania do sterownika OLT.CTRL-C4:
Zasilanie: 
2x bateria 1.5V AAA
Wyjście: 2 kanały
Wymiary: 85 x 45 x 22 mm
Temperatura pracy: -20°C ~ +60°C
Pobór mocy w trybie czuwania: 0.015mW
Czas pracy w trybie czuwania: do 6 miesięcy
Zasięg: do 30m

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.