Jesteś tutaj:Strona główna » Oświetlenia LED » Kontrolery i sterowniki » EMAGLED Sterownik do taśm i żarówek LED [OLT.CTRL-C4]

EMAGLED Sterownik do taśm i żarówek LED [OLT.CTRL-C4]

Sterownik do taśm i żarówek LED:

Napięcie zasilania: 12 - 24 V DC
Prąd wyjściowy: 6A/kanał
Wyjście: 2 kanały
Wymiary: 85 x 45 x 22 mm
Sposób podłączenia: wspólna anoda
Temperatura pracy: -20°C ~ +60°C
Pobór mocy: < 0.5W
Zasięg: do 30m

Firma e-Magled specjalizuje się w oświetleniu stosowanym w przemyśle meblarskim. Zajmujemy się również  reklamami świetlnymi, banerami…wszystko, co można zrobić z oświetleniem ledowym wykonamy dla Was!

Oprócz tego nasza oferta bogata jest w lustra LED, biokominki, paleniska gazowe, oświetlenia akwariowe, akcesoria elektroniczne oraz meblowe!

Dzięki nam możesz sterować w swoim domu oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, multimediami, systemami ogrodowymi, podlewaniem ogrodu…i innymi urządzeniami z własnego telefonu komórkowego, komputera, tableta, również poza domem! To wszystko zasługa urządzenia inteligentnego domu – FIBARO!

Dokładamy wszelkich starań aby rozwijać bazę naszych produktów i nieustannie dostosowywać je do zmieniającego się otoczenia rynkowego, wsłuchując się przy tym w potrzeby naszych klientów. Wśród naszych klientów czołowe miejsca zajmują architekci wnętrz, sklepy oświetleniowe, hurtownie oraz firmy profesjonalnie zajmujące się meblarstwem. Zostań i Ty naszym klientem! Wytyczamy trendy, które przekładają się na stale rosnącą liczbę klientów w kraju i za granicą.